Pozvánka na Vánoční trhy se stánkem Jak v kuchyni 2017

Když jsme slavili 3. narozeniny projektu Jak v kuchyni na Farmářských trzích na pražském Kulaťáku v loňském roce (17. 9. 2016), doufali jsme, že se s vámi setkáme i za rok a to se podařilo. Namísto našich 4. narozenin se letos těšíme setkání v předvánočním čase.Pozvánka na Vánoční trhy se stánkem Jak v kuchyni 2017

Přijďte v sobotu 16. 12. 2017 na Farmářské trhy na pražském Kulaťáku, kde se na vás budeme těšit na stánku Jak v kuchyni od 8:00 do 14:00.

Na Farmářských trzích budeme třídit odpad a samozřejmě i soutěžit o krásné ceny. Jakvkuchyni.cz vám nadělí předčasné vánoční dárečky v podobě ochutnávky svařeného vína a dobrot připravených z receptů jakvkuchyni.cz.

Co jsme si pro vás v roce 2017 připravili?

Na stánku Jak v kuchyni se budete moci zahřát svařeným vínem, ochutnat perníkové košíčky, vánoční makové koláčky a jako třešničku na dortu budou kokosové kuličky á la Rafaello. Už se taky tak těšíte, až tyto vánoční dobroty ochutnáte? My moc!

Soutěž Vánoce bezezbytku 2017 o hodnotné ceny!

Od 16. 12. 2017 do 16. 1. 2018 se můžete zapojit do online soutěže o hodnotné ceny.

V této soutěži můžete vyhrát:

1.       kurz vaření české kuchyně, publikaci Třídíme/Vaříme bezezbytku, sadu tašek na třídění odpadu

2.       originální zástěru Jak v kuchyni, publikaci Třídíme/Vaříme bezezbytku, sadu tašek na třídění

3.       dárkový koš s kuchyňskými pomůckami, publikaci Třídíme/Vaříme bezezbytku, sadu tašek na třídění

Soutěž bude spuštěna od 16. 12. 2017 na webu jakvkuchyni.cz. Dostanete se na ni kliknutím na  banner Přijďte za námi na farmářské trhy.

Jak jsme slavili narozeniny v roce 2016?

Podívejte se s námi na video a fotografie, jaké to bylo na Farmářských trzích na Kulaťáku před rokem.

Pokud jste tam loni nebyli, tak jsme pro vás připravili speciální Farmářské menu, nebo ke stažení, uložení či tisku také v PDFStánek projektu Jak v kuchyni.cz na Farmářských trzích na kulaťáku, 2016.Jak v kuchyni na Farmářských trzích na kulaťáku v roce 2016. Vyplňování soutěžních formulářů.Jakvkuchyni.cz mělo stánek na Farmářských trzích na kulaťáku 2017. Soutěžilo se, ochutnávali se dobroty a rozdávaly minikuchařky.

Jakvkuchyni.cz je jedním z projektů autorizované obalové společnosti EKO-KOM a.s.

V současné době je třídění odpadů v domácnosti běžnou součástí každodenního života více než 72% občanů ČR, více na www.jaktridit.cz/priroda.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*