Jak v kuchyni oslaví na farmářských trzích 3. narozeniny!

„Jak v kuchyni“, web nejen o vaření, třídění a trendech, už není žádný nováček. Součet pátků dal 3 roky a to si zaslouží trochu pozornosti.IMG_1641

Těší nás zájem veřejnosti, a i proto jsme se rozhodli učinit významný krok! Nastal ten správný čas vykouknout zpoza počítačů, a vydat se za vámi do terénu a potkat se s Vámi, našimi fanoušky tváří v tvář. Rádi bychom vás poznali, popovídali si, předali informace o činnosti webu Jak v kuchyni a o neméně důležitém tématu, kterým je třídění odpadu v kuchyni. Ptáte se proč? Právě v kuchyni totiž domácnosti produkují největší množství odpadu.

Kde že se tedy potkáme? Třetí zářijovou sobotu, tj. 17. 9. 2016 od 8:00 do 14:00, na Farmářských trzích na pražském Kulaťáku.  Najdete nás na stánku webu jakvkuchyni.cz, kde můžete získat minikuchařku s recepty od snídaně po večerní posezení při víně s recepty ve stylu „farmářského menu“ zdarma. Dostanete tu i informace o správném třídění a můžete se zapojit do slosování o ceny. Vaše mlsné jazýčku tu pak mohou také ochutnat nějakou tu dobrotu.

Aktuální informace sledujte na www.jakvkuchyni.cz 

Instagram-v051916   facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*