O projektu

Jakvkuchyni.cz: Pomocník při hospodaření

Pokud rádi vaříte, zkoušíte nové recepty, zajímáte se o novinky ze světa potravin a nejste lhostejní ke třídění odpadů, tak jste tu správně! Na našich stránkách jsou připraveny různé recepty, například jak využít potraviny do posledního kousku i jak uvařit rychlé a originální jídlo z běžných nebo méně tradičních ingrediencí. Recepty jsou určeny jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Nezapomněli jsme ani na děti, část receptů budeme věnovat jim. Web vám snadnou a zábavnou formou nabízí pomoc při nákupu, skladování, vaření a odstranění obalů z potravin, tedy správného třídění odpadů.

00118mJakvkuchyni.cz je projekt autorizované obalové společnosti EKO-KOM a.s. Třídění odpadů v domácnostech je dnes běžnou součástí života 71% občanů ČR. A proto i my kromě správného nakládání s potravinami dbáme na správné nakládání s obaly od potravin, se kterými se každý z nás setkává hlavně v kuchyni.

Pro naše fanoušky jsou připravené soutěže, zábava a zajímavé informace. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, tipy nebo rady, napište nám, budeme rádi!

Pro ty z vás, které zajímá svět třídění a recyklace, jsou zajímavé informace na stránkách www.jaktridit.cz. Kdo se chce u přípravy jídel bavit recyklovanou hudbou, ten si může pustit exkluzivní obsah hudebně zábavných stránek www.samosebou.cz.

Odborné informace poskytl

HASAP_CONSULTING_logo

 

 

 

Kontaktní formulář