O projektu Jakvkuchyni.cz

Jakvkuchyni.cz – web o vaření a hospodaření v domácnosti

Rádi vaříte, zkoušíte nové recepty, zajímáte se o zdraví i novinky ze světa potravin a nejste lhostejní k třídění odpadků ani trvalé udržitelnosti? Pak jste na webu Jakvkuchyni.cz správně! Čeká vás tu spousta zajímavého obsahu, tipů a novinek.

Bez receptů na vaření by to nešlo! Inspiraci čerpáme pod pokličkou českých, ale také exotických kuchařek, a tak se můžete těšit na různé recepty na přípravu masa, dezertů, polévek, těstovin, salátů, pečiva a dalších dobrot.

Recepty jsou určeny jak začátečníkům, tak pokročilým kuchařům a ani děti nepřijdou zkrátka, část receptů je určena právě malým strávníkům.

Jakvkuchyni.cz nabízí rady, tipy a zajímavosti, které mohou pomoci při nákupu a skladování potravin, následném vaření i nakládáním s obaly a odpadky, stačí mrknout do Encyklopedie potravin.

Kromě tradičních, zahraničních a exotických chutí na vás čekají tipy, jak využít potraviny do posledního kousku – vaření beze zbytků je čím dál populárnější!

Jakvkuchyni.cz záleží také na ohleduplném přístupu k přírodě a trvalé udržitelnosti – bioodpadu bychom měli ideálně produkovat co nejméně. Obalové odpady, kterých vzniká zejména v kuchyni značné množství, bychom zase měli třídit do barevných kontejnerů. Nenechte si ujít rady a tipy na správné třídění odpadků.

Na webu kromě toho všeho najdete také soutěže o ceny, videa a videonávody nebo zajímavé infografiky. S Jakvkuchyni.cz se nudit rozhodně nebudete!

Logo Jak v kuchyni

 

 

Provozovatel
EKO‑KOM, a.s.
IČ: 25134701
Praha 4, Na Pankráci 1685/17
spisová značka B 4763 vedená u Městského soudu v Praze