Pozvánka na oslavu 3.narozenin Jak v kuchyni!

Přijďte v sobotu 17. 9. oslavit 3. narozeniny webu jakvkuchyni.cz! Zveme vás na Farmářské trhy na pražském Kulaťáku, kde se na Vás budeme těšit na stánku Jak v kuchyni od 8:00 do 14:00.

Jak v kuchyni je web nejen o potravinách a jejich skladování, vaření a receptech, odstranění obalů a třídění odpadu a aktuálních trendech…Průběžně zajišťujeme rozličné kratochvíle od soutěží, duelů kuchařek, vědomostních kvízů až po rady, tipy a zkušenosti od čtenářek. Při tom všem nezapomínáme ani na maminky a děti. Důležitou součástí jakvkuchyni.cz je osvěta v oblasti třídění a správného nakládání s obalovými odpady, s nimiž se v kuchyni běžně a často setkáváme.

IMG_1644Co vás na Kulaťáku čeká?

Sladké pečivo vybrané z nejpopulárnějších receptů „jévékáčka“ – třeba zapečené vločky s brusinkami a kokosem, lahodný kringel nebo americké „donuty“ ve zdravé formě!
Těšit se můžete také na speciální minimagazín s recepty inspirovanými farmáři, samolepky na kořenky či na nádoby na třídění odpadu a mnoho dalšího. Bude vás to sice stát trošku času, ale určitě nebudete litovat!

Soutěž o hodnotné ceny!

Od 17. 9. do 17. 10. 2016 se můžete zapojit do online soutěže o hodnotné ceny.
Můžete vyhrát poukaz na nákup kuchyňského příslušenství, voucher na kurzy vaření, krásný embosovaný váleček, předplatné kulinářského časopisu o vaření, zástěry Jak v kuchyni, soupravu třídicích tašek a mnoho dalších cen.

Soutěž najdete 17.10.2016 na webu jakvkuchyni.cz pod bannerem Speciál z farmářských trhů 2016.

Jakvkuchyni.cz je jedním z projektů autorizované obalové společnosti EKO-KOM a.s.
V současné době je třídění odpadů v domácnosti běžnou součástí každodenního života více než 72% občanů ČR.

Aktuální informace sledujte na www.jakvkuchyni.cz

Instagram-v051916 facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*