Vyzdobte si kuchyni sladkými dekoracemi

Bonbony sice nepatří k nejzdravějším potravinám, ale přesto je stále dětem nosí babičky a další příbuzní. Pokud už nevíte, co se záplavou sladkostí dělat, použijte je k dekoraci. Vyzdobte si kuchyni sladkými dekoracemi

Minimalisticky jednodušeVyzdobte si kuchyni sladkými dekoracemi

Obyčejná láhev od okurek vypadá úplně jinak, když ji zbavíte etikety. Stačí ji odmočit v horké vodě, případně nanést trochu octa a jednoduše ji sloupnete. A co s víčkem? To můžete zakrýt jednobarevným ubrouskem, který uchytíte gumičkou nebo ozdobnou mašlí. V takové krásné dóze se budou nejlépe vyjímat pěnové bonbony marshmallow v jemných pastelových barvách. Na kartičku můžete napsat zprávu pro každého, kdo si bude chtít nabídnout.    

Vesele, dětsky a barevně

Pestrobarevné pruhované bonbony dodají dobrou náladu už na první pohled. V retro dóze se budou vtipně vyjímat a připomenou vám prázdniny u babičky, kdy jste si podobné šumivé trpké bonbony schovávali do tajné skrýše v koruně stromu.

Romanticky s mašličkouVyzdobte si kuchyni sladkými dekoracemi

Koupili jste si vonnou svíčku v dóze? Až ji spotřebujete, bude z ní krásná nádoba na dekorace. Půvabné mašlička z obyčejné stužky pozvedne jednoduché bonbony na designový doplněk. Nebojte se kombinovat více barev, i kontrastních. Zářivá růžová bude zjemněná svěží zelenou a jemnou bílou.      

Došly bonbony? Do skleněné dózy můžete dát i poskládané origami z různě barevných papírů - třeba jeřába, který přináší štěstí.

Pastelové mámeníVyzdobte si kuchyni sladkými dekoracemi

Lentilky v pastelových barvách v jednoduché sklenici asi dlouho nevydrží. Postavte je na poličku, ať ji ručky nenechavých skřítků hned nevyloupí. Krásně se bude vyjímat na chladně bílém pozadí, které bude kontrastovat s teplým odstínem mašle.        

Přidejte malou kytičku k mašli a máte půvabný dárek třeba ke svátku nebo jen tak. V podobné dózičce můžete skladovat i usušené růže nebo jiné květiny.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*