Nadělte si dárky pod stromeček v Adventní schovávačce 2021


Nadělte si dárky pod stromeček v Adventní schovávačce 2021

Přivítejte Ježíška letos dříve než na Štědrý den! Od 1. 12. 2021 probíhá na webových stránkách jakvkuchyni.cz a Facebooku soutěž Adventní schovávačka 2021. Každý den nadělujeme dárky, a to až do 24. prosince 2021. Hlavní výherce získá Gril od firmy Tescoma.

Více o soutěži

Každý den v 10:00 zveřejníme na našem Facebooku jeden nový příspěvek s indiciemi, které vám napoví, kde na webu Jakvkuchyni.cz najdete nové soutěžní adventní okénko. To můžete hledat ten samý den od 10:00 do 24:00, přičemž pořadové číslo adventního okénka odpovídá datu konkrétního dne. Okénko hledejte kdekoliv na našem webu, tedy v článcích, receptech, encyklopedii atd.

Po rozkliknutí adventního okénka se vám zobrazí formulář, jehož vyplnění je podmínkou účasti v soutěži a zařazení do slosování o denní výhry a hlavní výhru celé soutěže. Seznam výher najdete níže.

Výherce Adventní schovávačky vybere každý den generátor pro náhodný výběr a oznámíme ho další den v komentáři nového soutěžního příspěvku na Facebooku Jakvkuchyni.cz. Výherce budeme o jeho výhře kontaktovat na uvedenou emailovou adresu. 

Hlavní výherce soutěže

Nejúspěšnějšího soutěžícího, který najde všech 24 adventních okének a vyplní formulář se svými údaji, zařadíme do slosování o hlavní výhru soutěže – Gril President od firmy Tescoma. Vybere ho také generátor pro náhodný výběr a vyhlásíme ho 25. 12. 2021. 

Výhry v soutěži Adventní schovávačka 2021

Výherce, který našel všech 24 adventních okének, od nás získává hlavní cenu: Gril President od firmy Tescoma. 

Soutěží se o Knihy o třídění, formičky na želatinové bonbóny. šáček na třídění pečiva, formičky na tyčinky a další drobné dárky do kuchyně.

 

Celá pravidla soutěže naleznete zde.

Štítky:

8 thoughts on “Nadělte si dárky pod stromeček v Adventní schovávačce 2021

  1. Jakvkuchyni.cz

   Dobrý den, pro zařazení do soutěže musíte vyplnit formulář, který se otevře po rozkliknutí okénka. Děkujeme, tým JVK

   Reply
 1. Sabrina

  Prosím kde najdu ta zmiňovaná okénka, podle FB jsem dohledala správný článek i správnou odpověď, ale ať hledám, kde hledám, nemůžu najít, kam ji mám odeslat. Mám prohlížeč Edge. Děkuji za info.

  Reply
  1. Jakvkuchyni.cz

   Dobrý den, okénko vypadá jako to na obrázku u FB, až najdete, stačí kliknout na okénko. Poté se Vám zobrazí formulář.

   Reply
   1. Sabrina

    Jasný, já našla právě správnou odpověď, ale okénko jsem popravdě přehlédla. Myslela jsem, že je někde zobrazeno všech 24 okének a rozklikávám je postupně a tam zadám odpověď na otázku. Takhle je to jasné, moc děkuji za reakci. Pokusím se si příště nesedět na kabelu 😀 😀

    Reply
    1. Jakvkuchyni.cz

     To je v pořádku 🙂 omlouvat se nemusíte a my Vám popřejeme hodně štěstí v soutěžení! Kolektiv JVK

     Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*