Šťavnatý pečený králík na slanině

Šťavnatý pečený králík na slanině

Taky si při slovním spojení “králík v kuchyni” vybavíte legendární scénu z filmu Slunce, seno..., že je k obědu "zase králík"? V současné době patří králičí spíše mezi luxusní záležitost, kterou na talíři nevídáme zdaleka tak často. Králičí maso je přitom velmi zdravé, chutné, dobře stravitelné a chuťově jemné. Jak si připravit šťavnatého králíka pečeného na slanině, česneku a tymiánu prozradi Jakvkuchyni.cz v receptu!
Králík na bílém víně s česnekem a šalvějí

Králík na bílém víně s česnekem a tymiánem

Delikátní chuť a minimum tuku – to jsou důvody, proč zařadit do jídelníčku králičí maso. Stačí přidat trochu tymiánu, česneku a bílého vína a nakonec se přesvědčit, že jste toho uvařili dost. Pak už jen zbývá smířit se s tím, že vám během krátké chvíle zůstane prázdný pekáč. Jak na to?
králík na bílém víně

Králík na bílém víně

Přinášíme jedinečný recept na přípravu králičího masa, který díky šetrné úpravě masa zachová maximum z jeho skvělých vlastností. Dušené maso může chutnat skvěle a jak jistě víte, je i dietní. Králíkovi na bílém víně odolá jen málokterý gurmán! Jak na to?
Králík na houbách

Králík na houbách

Česká klasika, se kterou nesáhnete vedle, pokud připravujete tradiční sváteční oběd. Rozhodně se zamilujete do jeho křupavé kůrky a jemné chut.